Lule

Shitet nga: brahim 22 Mar 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
shes lulet keto lloje lul shqiponje lul shelnje
secila lule nga 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim