Lule

Shitet nga: Dini 06 Pri 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lulja shum e bukur asht e gjat 2 metra per me shum info.+37744475543.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim