LuleYllka

Shitet nga: edison 04 Shk 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
-Shes lule yllka e gjate 2 metra e 50 centimetra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim