Lulja e namazit

Shitet nga: Bekim Gaashi 07 Nën 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   160 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lulja e namazit 2 metra gjatesi .Numri i telefonit eshte 044592703
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim