Lulja fokus

Shitet nga: Lule fokus 12 Tet 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim lulen fokus ne gjatesi rreth 2 metra shum e mir per me shum kontak ne telefon 045513732 + viber nr njejt qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim