Manaferrat GOJI (Kokrra e Kuqe)

Shitet nga: Paulownia Ferizaj 17 Qer 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Manaferrat GOJI (Kokrra e Kuqe)

Manaferrat GOJI (Kokrra e Kuqe) për shekuj si një shtojcë bimor me shumë përfitime shëndetësore.
Goji kokrra të kuqe ka qenë e përshkruar nga të mjekësisë alternative profesionistët mjekësor për trajtimin e çrregullimeve duke filluar prej tensionit të lartë për problemet gastrointestinale, diabet, ethe, dhe problemet e lidhura me pleqërine .
Manaferrat Goji janë ngrënë të papërpunuara, gatuar, ose të thata (si rrush të thatë) dhe janë përdorur në qaj bimor, lëngje, verërave, dhe ilaçe.
E domosdoshme duhet te jete keshilla mjekesore.Prezentimi dhe qmimet vetem përmes telefonit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim