Pisha me shumic dhe me pakic

Shitet nga: metush 26 Mar 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
shes pisha te mdhaja te mira kush do mundet edhe mem lajmru ne fb

Metush SH Karaliti


faliminderit por mirkuptim pres bler ne pisha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim