Pisha per gjelbrim

Shitet nga: pishaa 02 Mar 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesh pisha per gjelbrim dhe me arom per qdo smundje pishat jan te ndryshme te vogla te medha ka lloje te ndryshme kush edin vleren e tyre skam qka flas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim