fokus lule

Shitet nga: lindi 08 Pri 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
shes lule fokus shu i mir per ata t interesuar 044731749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim