lule fokus

Shitet nga: bimi 29 Jan 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
lule fokus 70E tjetra 30E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim