shemshira

Shitet nga: izet 01 Mar 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
shes shemshira me shumic dhe pakic per zbukurimin e parqeve .Dhe bej ndrrim me ndonje skuter pres blersin serioz.

viber :+37744225094
viber;+37745290236
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim