shiten limanat 2 metra lartesi

Shitet nga: xxx 19 Pri 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten limanat kan shum fruta
Jan te lart 2 metra
Qmimi 95 euro copa
Kemi edhe me gjatesi me te vogel
Dhe qmime me te lira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim