Komod dhe TV

Shitet nga: Egzon 28 Dhj 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shitet komoda 130 Euro dhe tv 100Euro ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim