Komoda dhe Tv

Shitet nga: Egzon 28 Dhj 07:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shitet komoda 120Euro dhe tv ne gjende te rregullt posedon te Hdmi Dhe smart per Kompjuter 100Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim