Komodina per tv dhe tavolina

Shitet nga: bekim 25 Nën 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet komodina per tv si dhe tavolina qe te dyjat ne vler shum te ulet vetem 80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim