Komodine "Simpo" Punuar nga druri i Bungut

Shitet nga: Besim 07 Pri 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Vitrina eshte e perbere nga druri i bungut, e pershtatshme per dhome te ndejes. Me mundesi te shfrytezohen dollapet dhe hapsira per TV.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim