Tavolin pune , per Kompjuter

Shitet nga: Flamur 01 Sht 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 EUR   30 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Tavolin e pershtatshme per pune si dhe per Kompjuter.
Dimensionet :
Lartesia : 0.82 cm
Gjeresia : 0.45 cm
Gjatesia : 0.90 cm

Eshte e perdorur 3 Muaj !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim