Tavolina dhe komodina

Shitet nga: bekim 04 Tet 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet tavolina dhe komodina per tv qe te dyjat ne vler shum te ulet vetem 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim