DHOMA GJUMI me shumic dhe pakic me qmim te volit..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NNT"LAGEDI" 30 Sht 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma gjumi me mediapan me shkelqim me jogi pa federa (sungjer i presum)me qmim te volitshem me shumic dhe pakic ,bejm transportin dhe montimin ne tër teritorin e kosoves na kontaktoni Tel : 045/600-772 ose 049/126-945 qmimi 790 e per dhome qmimi per shumic 690e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim