Dhoma e Fjetjes dhe Tepihet

Shitet nga: Lumi 06 Shk 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet Dhoma e fjetjes qmimi 800 Euro - si dhe disa Tepih te llojeve te ndryshme me dimensione :
160 x 230 40 euro
200 x 290 50 euro
250 x 350 85 euro

dhe Tepih te lekures

120 x 180 2 copa 120 euro
170 x 250 1 cop 80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim