Dhoma gjumi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria RILINDI-F 22 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bej prodhimin e modeleve te ndryshme te dhoma te gjumit te gjitha me material me garancjon 5 vjeqar te plot si dhe dyshek ortopedik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim