Dhome fjetje

Shitet nga: rina 15 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shtrat per qifte, me 2 dollapa te vogel afer shtratit dhe nje dollap per rroba.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim