Dhome gjumi

Shitet nga: Labinot 22 Nën 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e gjumit e cila posedon shtratin me madhesi 2x2:20, shtrati eshte i mjaftueshem per dy persona posedon edhe dyshekun se bashku me shtrat. Ormanin e rrobave, raft librash se bashku me pasqyre dhe tavolinen e punes.
Dhoma eshte mjafte e ruajtuar dhe e gatshme per fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim