Dhome per Fjetje dhe Komod

Shitet nga: Azem 30 Sht 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e fjetjes per femije shtrati 90x190 si dhe ka Orman siq shihet ne foto. Dhe nje komod me pasqyre si ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim