Dritare dhe der

Shitet nga: besnik 11 Pri 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shiten dritare dhe der per info 044173012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim