Kauq per dy persona

Shitet nga: kauq per dy persona 02 Jan 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
kauq per dy persona shum i mir dhe lir 70 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim