Kreveta për të rritur nga druri

Shitet nga: gëzim 26 Pri 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Punojm kreveta te drurit nga druri me shumic dhe pakic
1kat dhe 2y kat n varet prej porosis cilsi e garantuar
Punojm dhe shkall nga druri per ma shum info kontaktoni edhe ne viber 045-896-615
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim