Mobilo shtepine tuaj KUZHINE DHOMA GIUMI ...

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kushtrim 04 Mar 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm te gjitha llojet e mobilejve me qmim te volitshem me shumic dhe pakic ,bejm transportin dhe montimin ne tër teritorin e kosoves na kontaktoni
Tel + VIBER : +377045502037 dhe ne Facebook : Mobileria Kusha
Ne prodhojm te gjitha llojet e mobilje si dhe punojm sipas porosise:
Kuzhina
Dhoma gjumi ( fjetje ) & dhoma te femijeve
Komoda
Tavolina tbukes
Paradhoma
Komoda
Tavolina Per Zyre etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim