SHITET REGALLI

Shitet nga: skenderi 09 Sht 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
SHITET REGALLI NGA AHU ,REGALLI ËSHTË I PËRDORUR POR I RUJTUR,REGALLI ËSHTË I GJËR 3.20 METRA DHE I LATRË 2.30 METRA . PRES BLERS SERIOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim