Shes mobile per dhom gjumi per femi

Shitet nga: Faci 22 Shk 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Orma dy kreveta dhe dy tavolina pune dhe net kazne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim