dhoma gjumi ,dhoma per femij ormana paradhoma etj.

Shitet nga: muhamet 08 Maj 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm dhoma gjumi per dy persona dhoma per femij dhe me porosi ju mirpresim per qmime na kontaktoni 044 489 671.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim