dollapa

Shitet nga: rina 15 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dollap per roba dhe dollap me pasqyshe.
Jane ne gjendje te regullt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim