krevat per femije

Shitet nga: astrit 05 Jan 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Krevat per femije shume pak i perdorur dhe eshte ne gjendje shume te mire optike dhe shume funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim