punojm me porosi te gjitha llojet e tarasav

Shitet nga: NPP Te Baci 10 Jan 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
punojm me porosi te gjitha llojet e tarasave prej drurit si dhe pushimore per oborre mbuloja te bunareve etj te gjitja prej druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim