shtreter per fjetje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Lindi 29 Sht 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
bejm prodhimin e shtreterve per fjetje nga druri me shumic dhe pakic mund te kontaktoni ne viber 049 764747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim