EGFEDRI, Kuzhina moderne

Shitet nga: razim 05 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Prodhojm qfar do lloj kuzhine me te gjitha materialet ... punojm kuzhina sipas porosis tuaj dhe sipas kerkeses tuaj sa i perket materialit te ndertimit te kuzhines .. punojm me material te lir .. material te mesem dhe material te shtrejt ...
disa modele keni ketu ne foto .... ndrrimi i mundshem .. me vetura falemderit ... TE GJITHA PRODHIMET TONA MUDENI ME I PA NE FACEBOOK .. FUTUNI NE KET LINK http://www.facebook.com/egfedri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim