KUZHINA DHE DHOMA GJUMI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: FABRIKA AREV 21 Jan 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
PRODHOJM KUZHINA SIPAS KERKESES SUAJ ME SHUMIC DHE PAKIC.
1.-KUZHINA 2X2.40m VETEM 280 EURO ME DYER NGA MEDIAPANI TE PLASTIFIKUARA.
2.--KUZHINA MODERNE SIPAS KERKESES SUAJ.
3. DHOMA GJUMI SIPAS KERKESE SUAJ


GREME FERIZAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim