Kand Kauqat dhe Tavolin e bukes

Shitet nga: shkelqim bega 09 Mar 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Kandi jane te marune shterrore 100% kualitet jane te perdorur.Tavolina e bukes nuk eshte e perdorur osht tavolin e xhamit hapet.Komplet 700 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim