Karrik fotel

Shitet nga: florim jahiu 31 Jan 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Karrik fotel per kafiter dhe restrante per taras te shtepis..bi 60 ulse jan te reja po disa jan kuplet .nuk i dami pmim 750er jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim