Kauqa dhe pasqyra

Shitet nga: arsim jakupaj 20 Gsh 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Dy kauq dhe dy pasqyra pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim