Kuzhina & Banjo italiane

Shitet nga: BCB Kuzhina 22 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shiten Kuzhinat dhe Banjot 100% italiane nga fabrikat Zaccariotto & Ar-Tre
Me Garancion 5 Vjet
.Modelet jan te shumta si me xham, plastifikim.dru natyral etj
per shkak te modelev te reja
te kuzhinave ka zbritje 50%

Qmimet jane fikse dhe nuk perfshin elementet
Per me shum modele
ose informata na kontaktoni ne
www.bcbkuzhina.com
ose fb https://www.facebook.com/bcb.kuzhina
nr kontakt & viber +37745642264
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim