Kuzhina

Shitet nga: Bajram 22 Jan 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina 4 meter esht vetem 2 vite e perdorur si dhe keto dy pjes jan pjes e kuzhines
Nr: viber +37744164704
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim