Kuzhina 4m

Shitet nga: Xhavit Marevci 15 Dhj 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina ne gjatesi 4 metra eshte ne gjendje shume te mire me qmim te volitshem.Materiali Iveric dhe dyer me profil.E shes per arsye se nuk me duhet per me shume tel...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim