Kuzhina asht shum eruajshme

Shitet nga: kuzhina 10 Mar 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina asht. Emir dhe eruajshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim