Kuzhina dhoma garnitura

Shitet nga: Albert Ademi 10 Shk 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Prodhojme dhe shesim kuzhina, dhoma, komoda dhe garnitura me porosi

Per ofertat tona, mund ta vizitoni facebookun:

MOBILERIA "ALBERTI"

Per me shume kontaktoni ne numrin dhe viberin:
00377 45-552-564
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim