Kuzhina

Shitet nga: .. 08 Pri 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
kuzhine e vogel dhe e shfrytezueshme me gjatesi 2.5m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim