Kuzhina

Shitet nga: Hasan 02 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina ne gjendje te rregullt kuzhina posedon aspirtor per ventillim dhe shporet elektrik esht pak e perdorur ama shum e rujtne 4 metra gjatesi Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim