Kuzhina

Shitet nga: Driton 04 Shk 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Porisit kuzhinen standarte dhe me porisi sipas deshires.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim