Kuzhine shum e ruajtur

Shitet nga: Kuzhine 22 Nën 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina me dimenzione 2.8 m + 2.0 m + shanku 1.6 m, shume e ruajtur dhe ne gjendje shume te mire siq shifet edhe ne foto , qmimi i volitshem , per informata mund te kontaktoni ne 044804163 si dhe ne Viber ne + 37744804163 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim