Kuzhine

Shitet nga: rina 12 Maj 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   240 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
kuzhina eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e ruajtun ne kuzhine nuk perfshihet teknike e bardh por vetem mikrovoala:) mirepresim blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim